NORPOL On-Line
Rolex Replika

899,00 zł
Rolex SA jest ważną szwajcarską firmą produkującą cienkie zegarki na rękę. Rolex jest jedną z największych firm w dziedzinie zegarmistrzostwa z siedzibą w Genewie. Ma 28 oddziałów na świecie i organizację 4000 zegarmistrzów w 100 krajach, z szacowanymi obrotami w wysokości około 2 miliardów euro w roku 2010 i roczną produkcją zegarków o wartości około 1 000 000 sztuk. Rolex jest największym producentem certyfikowanych chronometrów zbudowanych w Szwajcarii, tylko myślę, że w 2005 roku ponad połowa produkcji zegarków z certyfikatem COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres) należy do grupy. W dniu 3 maja 2011 r. Ogłoszono nowego dyrektora generalnego grupy Rolex, piąte od czasu repliki zegarków jego założenia w 1906 r., Włoskiego Gian Riccardo Marini (wcześniej CEO firmy Rolex Italia), który zastąpił Bruno Meiera.
Omega Replika

879,00 zł
Omega replika to szwajcarska firma specjalizująca się w produkcji luksusowych zegarki repliki i od kilku lat również biżuterii. Marka stała się również znana z wyboru NASA do używania chronografu "Speedmaster" we wszystkich misjach kosmicznych od lat 60., w tym lądowania na Księżycu. Napis "Pierwszy zegarek noszony na Księżycu" i "Zakwalifikowany do lotu przez NASA dla wszystkich załogowych misji kosmicznych" jest wygrawerowany na odwrocie "Speedmaster". (Uznany za odpowiedni przez NASA do lotu we wszystkich załogowe misje kosmiczne). Wielki był historyczny "pojedynek" pomiędzy Rolexem Daytoną i Omega Speedmaster na "podbój" Księżyca. W najnowszych filmach (od lat dziewięćdziesiątych) agent 007, James Bond, zawsze nosi repliki zegarek Omega Seamaster. Omega powoli wprowadza na prawie wszystkich swoich zegarki kolekcjonerskie spływ "Co-Axial", zaprojektowany przez George'a Danielsa.
Omega Replika

836,00 zł
Hublot to luksusowy producent zegarków założony w 1980 roku przez Carla Crocco, obecnie kontrolowany przez francuski holding specjalizujący się w towarach luksusowych LVMH.
Historia marki rozpoczęła się w 1976 roku, kiedy Carlo Crocco, potomek grupy zegarmistrz Breil włoski Binda, opuścił firmę, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Przeniósł się do Szwajcarii, aby utworzyć grupę MDM Geneve i rozpoczął badania i projektowanie repliki zegarków Hublot, nazwy wywodzącej się z francuskiego słowa porthole. Zegarki te inspirowane są sztuką syntezy [1]. czyli kombinacji różnych materiałów, takich jak złoto i kauczuk naturalny materiał, dla którego zajęło 3 lata badań i testów, zanim będzie można go używać prawidłowo na zegarze. Chociaż nie udało mu się przyciągnąć jednego klienta w dniu jego debiutu w Baselworld 1980, zegarek okazał się komercyjnym sukcesem, a dochody osiągnęły 2 miliony dolarów.
Następnie opracowano nowe kolekcje, które zawierają King Power oraz Fusion Masterpiece Classic i nowe mechanizmy, takie jak Tourbillon, Split-sekundy, rezerwę mocy, big data i nowych kombinacji materiałów i nowych stopów opracowany w domu Hublot, takie jak Hublonium (stop aluminium i magnezu) i King Gold (ekskluzywne złoto domu z dodatkiem 5% platyny). Standardowe wymiary Big Bang to 41 i 44 mm, chociaż w 2007 roku wprowadzono wersję dla nurkowań 48 mm. W 2009 roku został zainaugurowany przez Bernard Arnault i Jean-Claude Biver, nowe high-tech roślin rozszerzony na powierzchni około 6000 metrów kwadratowych zlokalizowanych na brzegu jeziora Leman (Lake Geneva), do produkcji najbardziej skomplikowanych kalibrów i ruchu UNICO, chronograf z kolumną koła zintegrowaną po stronie tarczy, zaprojektowany i zbudowany w całości w domu Hublot. Będzie montowany na nowoczesnym King Power; Właściciel będzie mógł grawerować swoje inicjały portu wylotowego (wykonanego z krzemu), a dzięki możliwości ekstrakcji na kwadrancie stronach fazy konserwacji zegar być mniej skomplikowane. W 2011 roku w Bazylei zaprezentowano repliki zegarków pierwszy chronograf tourbillon, opracowany dla cyrku Formuły 1. Ruch ten jest montowany na King Power złota i ceramiki, a jeden z jego wyjątkowości jest, aby pamiętać, pewne elementy samochodu, takie jak obejmy i wahacza, które wydają się hamulców samochodu F1, podczas gdy taśma jest wykonana z Nomex, włókno syntetyczne używane do garniturów pilotów.
Copyright (c) 2014 NORPOL
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Szczecin / PROMOPOINT.pl